Zabieg redukujący blizny, zmarszczki i nie tylko

 

Osoby, które systematycznie walczą z bliznami potrądzikowymi, rozstępami czy zmarszczkami mimicznymi, powinny zdecydować się na wizytę w salonie kosmetycznym lub w klinice laserowej. Zabiegów poprawiających stan naszej skóry jest wiele. Niestety, nie każdy zda egzamin. Na który zabieg się zdecydować w pierwszej kolejności?

Zabieg rollerowy to innowacja i skuteczność

derma roller dla kobietRedukcja naszych niedoskonałości jest wieloetapowa. Należy uzbroić się w cierpliwość i systematycznie wykonywać zabiegi, które mają na celu silną przebudowę skóry. Idealnym rozwiązaniem jest derma roller dla kobiet, które pragną w jak najkrótszym czasie poprawić jakość swojej skóry. Zabieg polega na opracowaniu specjalnym modułem, miejsc chorobowych. Do przeprowadzenia prawidłowego zabiegu, potrzebna jest specjalna i jednorazowa końcówka z mikro igiełkami, które będą nakłuwać pole zabiegowe. Zabieg częściej wykonuje się bez znieczulenia, ponieważ dyskomfort nakłuć jest lekki. Ważne jest aby dobrać idealną długość igieł do danej skóry. Można opracowywać twarz, okolicę oka i ciało. Zabiegi wykonuje się co dwa tygodnie lub co miesiąc. Ilość spotkań, specjalista określa na konsultacji. Pierwsze efekty, widoczne są już po drugim dniu, od dnia zabiegu. Skóra widocznie jest napięta, zagęszczona i gładsza. Zabieg wykonywany derma rollerem dla kobiety palącej jest również wskazany na obszarze twarzy.

Osoby, które jeszcze nie zdecydowały, który zabieg wybrać, powinny wypróbować go, jak najszybciej. Ceny zabiegu, uzależnione są od obszaru i ilości wizyt w serii terapeutycznej. Obecnie specjaliści zalecają średnio 5 wizyt na okolicę twarzy, i około 6 zabiegów na okolicę ciała. Warto skorzystać z pełnej terapii ponieważ umożliwi uzyskanie najlepszych efektów. Mniej widoczne blizny i rozstępy, to już przeszłość.