Yankee candle z niedrogiego sklepu

 

Stwórz w swoim domu niezwykłą atmosferę na jesienne wieczory. Różnego rodzaju świece, podgrzewacze i kominki zapachowe to nie tylko estetyczna ozdoba. Wprowadzą one również przyjemne ciepło i relaksujący nastrój, a także sprawią, że całe mieszkanie wypełni się pięknym zapachem. 

Ile kosztują yankee candle w niedrogich sklepach?

yankee candle w niedrogim sklepieOgromną popularnością cieszą się ostatnio produkty marki yankee candle. Można powiedzieć, że zapanowała moda na używanie świeczek właśnie tej firmy. Co jest w nich takiego niezwykłego? Yankee candle to amerykańska firma założona przez Marka Kittredge. Jako nastolatek zrobił domowym sposobem swoją pierwszą świeczkę, która miała być prezentem dla jego mamy. Zobaczyła ją sąsiadka i tak bardzo się jej spodobała, że postanowiła ją kupić. Takie były początki producenta, który dziś jest liderem w branży świec, produkują również woski, zapachowe, kominki do aromaterapii, świeczniki oraz różnego rodzaju odświeżacze zapachowe.  Produkty yankee candle w niedrogim sklepie, kosztują od około 6 zł za wosk zapachowy, około 30 zł zapłacimy za małą świeczkę. Wydaje się, że to i tak dużo, ponieważ świeczkę z supermarketu możemy mieś już za 10 zł. Jednak weźmy pod uwagę wydajność – świece yankee candle starczają na dużo dłużej. Poza tym są bardzo mocno nasycone olejkami, co sprawia, że zapach jest bardziej intensywny i nie ulatnia się tak szybko. Wszystkie składniki, których używa firma są w pełni naturalne i bezpieczne – nie używa się np. ołowiu, który często pojawia się w tanich świeczkach.

Świece yankee candle nie należą może do najtańszych, ale gwarantują jakość oraz ogromny wybór przepięknych zapachów, skomponowanych przez zawodowych perfumiarzy. Od popularnych i uwielbianych aromatów lawendy czy wanilii, znajdziemy w ich ofercie przyjemnie kojarzące się kompozycje jak np. zapach świeżego prania.