Wnętrze samochodu wymagało detailingu

Jestem właścicielem pięknego klasyka w lat siedemdziesiątych. Dbam o niego jak o członka rodziny, bo w zasadzie chyba już nim jest, wiernie służy nam od kilkunastu lat, kiedy to sprowadziliśmy go z ameryki. Co jakiś czas odwiedzam salon detailingowy gdzie dopieszczają mój samochód aby prezentował się jak najlepiej, tym razem potrzebowałem czegoś więcej.

Potrzebowałem detailingu we wnętrzu samochodu

detailing wnętrza autaNiestety ząb czasu coraz bardziej odznaczał się na tapicerce wewnątrz mojego auta. Nie mogłem po jakimś czasie już na to patrzeć, postanowiłem działać jak najszybciej. Wierzyłem w to, że renowacja tapicerki będzie dużo tańsza niż jej całkowita wymiana. Wieczorem usiadłem do komputera i w wyszukiwarce wpisałem frazę – detailing wnętrza auta. Wyskoczyło mi wiele pozycji, bardzo wiele firm oferuje swoje usługi w detailingu wnętrza oraz karoserii samochodu. Bardzo ucieszyłem się, że na tej liście dość wysoko pojawiła się znajoma firma, z której usług korzystałem już wielokrotnie. Postanowiłem ugrać coś jako stały klient, a nóż może dostanę jakiś rabat. Chwyciłem za telefon i po chwili usłyszałem znajomy głos. Przywitałem się i opowiedziałem w czym rzecz. Pan z firmy, sprawdził wolne terminy i powiedział mi, żebym przyjechał jutro rano to zobaczymy co da się zrobić i ile by się z tym zeszło i co najważniejsze ile to będzie wszystko kosztowało.

 

Następnego dnia spotkaliśmy się omówić jak się mają sprawy z moją tapicerką. Po dokładnej analizie zniszczeń, dostałem informację, że tapicerka jest w niezłym stanie jak na tyle lat, całość renowacji nie powinna zająć chłopakom więcej niż 48 godzin. Z racji, że jestem ich stałym klientem powiedzieli, że zrobią mi to poza kolejką. Byłem bardzo z takiego obrotu spraw, koszt renowacji, też był bardzo korzystny.