Produkcja erotycznej bielizny

Ojciec zatrudnił mnie w swojej firmie produkcyjnej zaraz po studiach. Mimo, iż byłem synem właściciela, to nie dostałem żadnej taryfy ulgowej i pracowałem tak samo ciężko jak inni pracownicy. Dopiero po pięciu latach ojciec zaoferował mi inne stanowisko. Był to dla mnie ogromny awans.

Firma produkująca bieliznę erotyczną 

bielizna erotycznaWcześniej pracowałem na produkcji w systemie jednozmianowym. Zarobki były w porządku i nie miałem na co narzekać. Dopiero jak dostałem pracę w biurze, to zobaczyłem ile mogłem tak naprawdę zarabiać. W firmie ojca produkowana była bielizna bawełniana. Ojciec miał stałych odbiorców, ale nie przybywało nowych i to właśnie ja miałem się zająć ich pozyskaniem. Pierwsze co zrobiłem, to zaleciłem ojcu zmiany. Modna była w tych czasach wygodna bielizna erotyczna i taką klientki wybierały. Produkcja takiej bielizny nie wymagała wprowadzania zbyt wielu zmian a zapewniałaby na pewno spore zyski. Ojciec postanowił mi zaufać i wprowadził do produkcji taką właśnie bieliznę. Projektował ją zatrudniony specjalista, który znał się na modzie damskiej. Dopiero, jak ojca firma zaczęła produkować bieliznę erotyczną, to zacząłem szukać odbiorców. Rzecz jasna nawet nie byłem zaskoczony, że z łatwością pozyskałem nowych odbiorców, ponieważ bielizna, którą produkował ojciec była atrakcyjna. Projektant wykonał sporo dobrej roboty, co zdecydowanie przyczyniło się do sukcesu. Lista odbiorców zmieniła się diametralnie, ale też sprzedawane były większe ilości bielizny erotycznej.

Ojciec był mi wdzięczny za pomoc, ponieważ dzięki mnie firma znowu stanęła na nogi. Wystarczyło wprowadzić tak naprawdę drobne zmiany, żeby odnieść tak duży sukces. Ojciec zrobił ze mnie wspólnika i właściwie stałem się osobą decyzyjną w firmie produkcyjnej.