Pracownicy interesują się zasadami BHP

Poproszono mnie o pomoc w pewnej dużej firmie. Moja koleżanka, która jest tam zatrudniona jako osoba, która pilnuje przestrzegania zasad BHP wyjechała na długi urlop. Planowała go już od roku więc nie mogła zostać. Miała już wykupioną wycieczkę, hotele i tak dalej. Ja pracuję również jako pracownik bhp i bardzo się ucieszyłam, że będę mogła sobie dorobić.

BHP dostarcza mi nowych wyzwań

usługi bhp wrocławUwielbiam moją pracę. Cieszę się z kontaktu z ludźmi. Zawsze staram się jak najlepiej przekazać swoją wiedzę. Zależy mi, żeby każdy pracownik w firmie, na budowie czy w biurze czuł się bezpieczny. Zawsze kiedy zatrudniany jest nowy pracownik spotyka się ze mną. Wypełniamy różne dokumenty i mówię mu o wszystkich podstawowych zasadach. Usługi bhp Wrocław są często poszukiwane przez wszystkie firmy. Niektóre firmy decydują się na podpisanie umowy z pracownikiem BHP żeby był on na stałe w firmie. Na taki krok decydują się właściciele dużych firm, które mają zatrudnionych sporo osób i może dochodzić do częstych wypadków w pracy. Wówczas pracownik bhp jest na miejscu i w razie czego może działać. Spisywać protokoły i rozmawiać z pracownikami. Ja moje usługi BHP Wrocław wykonuję w kilku firmach. Cenię sobie niezależność i  to, że mogę  pracować w ustalone dni i godziny. Nie jestem zatrudniona na jedną umowę. Mam ich kilka uważam, ze to jest wygodne. Dodatkowo mogę w każdej chwili wykonać dodatkową prace tak jak teraz w zastępstwie za koleżankę.

Mam dwójkę dzieci i muszę być dla nich dostępna. Dzieci chodzą do szkoły i muszę je zawieźć, przywieźć i odrobić z nimi lekcje Moja praca pomaga mi w tym bo kiedy one mają zajęcia ja spotykam się z pracownikami i przygotowuję wszystkie dokumenty i omawiam z nimi różne problemy. Cieszę się, że jestem pracownikiem BHP.