Połączenie wygody i seksapilu czyli strip panty

Połączenie wygodnych rajstop z seksownymi pończochami na pas niejedną panią może zaskoczyć. A przecież strip panty, bo taką nazwę nosi to połączenie, od kilku sezonów podbijają rynek bieliźniany w naszym kraju. Sprawdź, co sądzą o nich kobiety, które już wypróbowały tego typu bielizny?

Strip panty – hit czy kit?

sprawdzone strip pantyKażda nowość pojawiająca się na rynku spotyka się z nieufnością, jednak strip panty bardzo szybko pokonały początkowy opór i zyskały swoje zwolenniczki wśród pań w różnym wieku. Od niedawna można znaleźć na forach internetowych użytkowniczki polecające innym sprawdzone strip panty oraz zachwalające ich zalety. Podstawową korzyścią jaką zyskuje kobieta zakładająca strip panty jest wygoda jaką daje założenie całościowego akcesorium i brak zmartwień, że pasek odepnie się, a pończocha zsunie i dojdzie do kompromitującej sytuacji podczas podbiegania do tramwaju czy tańca. Wiele pań chwali sobie natomiast dobrej jakości przędzę używaną do produkcji miękkich strip pantów przez popularne firmy pończoszarskie. Szczególnie panie o pełniejszych kształtach zachwalają sobie właśnie tę ich cechę, gdyż zwiększa ona komfort użytkowania. No i wreszcie wiele z użytkowniczek tego typu rajstop zwraca uwagę na to, że zakładając je czuje się niezwykle seksownie i są pewne siebie. Możliwość założenia eleganckiej bielizny wykończonej piękną koronką poprawia samopoczucie i sprawia, że dzień od razu staje się przyjemniejszy.

Producenci bielizny wychodzą naprzeciw potrzebom kobiet łącząc zalety różnych rodzajów bielizny. Trzeba nadmienić, że cena strip pantów jest niewiele wyższa niż cena dobrych jakościowo rajstop. Tak więc dla osób, które nie są pewne, czy polubią się z tradycyjnym pasem do pończoch to świetne rozwiązanie dające poczucie wygody.