Nietypowe płytki w łazienkach

Jednym z najbardziej nietypowych pomieszczeń w trakcie tworzenia projektów wnętrz są łazienki. Wynika to po pierwsze z ich niedużej wielkości, a także z tego, że nie przebywamy w nich długo w ciągu dnia. Dzięki temu projektanci wnętrz często łączą odważną kolorystykę i ciekawe wzory. Nasz oko, bowiem, nie zdąży się zmęczyć, przebywając w takiej nietypowej przestrzeni.

Czarne płytki w łazience

szerokie płytki końskie michelleWnętrza domów, według zasad aranżacji, powinny być stworzone w harmonijny sposób z wykorzystaniem takich kolorów, które nie pozwolą się zmęczyć ludzkiemu oku. Wyjątkiem są łazienki, a to ze względu na to, że nie przebywamy w nich za długo. Dlatego jest to jedyne miejsce w naszych domach, w których możemy stawiać na odważniejsze wzory i kolory, łącząc je w nietypowy sposób. Na rynku dostępne są różne rodzaje atrakcyjnych i oryginalnych płytek, które wiele osób kupuje do swoich łazienek. Wśród nich są szerokie płytki końskie michelle, które pięknie prezentują się przede wszystkim w nieco większych łazienkach, gdzie można sobie pozwolić na nieco większe płytki. Większość płytek z serii końskie michelle ma ciemną barwę. Są to najchętniej wybierane czarne płytki. Bo czerń w łazienkach stała się w ostatnim czasie bardzo modna. Jej zastosowanie, jednak, wymaga szczególnej ostrożności. Czarnymi płytkami raczej nie wyłożymy całej łazienki. Mają one być dodatkiem w wybranych miejscach w łazienkach. Dodatkiem, który mocno rzuca się w oczy.

Projekty łazienek są często bardzo odważne. Możemy bowiem w łazienkach poszaleć ze wzorami i kolorami. Od jakiegoś czasu projektanci proponują nam czarne akcenty w większych łazienkach, najczęściej w postaci eleganckich płytek. Szczególnie wyjątkowo prezentują się szerokie płytki. Do wyboru mamy bardzo dużo różnych kolekcji.