Niedroga kwatera w Powidzu

Zbliżały się wakacje. Jak co roku planowałam wyjechać gdzieś daleko razem z paczką moich przyjaciół. W tym roku szukaliśmy miejsca, które przywita nas ciszą i spokojem, a przyroda będzie obecna na każdym kroku. Wkrótce, rozpoczęłam poszukiwania takie miejsca.

Atrakcyjna kwatera w Powidzu

kwatery powidzPo kilku dniach znalazłam bardzo ciekawe miejsce, które mogło stać się naszym wakacyjnym celem. Wspaniałe jezioro, bliskość zieleni oraz cisza gwarantowały udany wypoczynek. Wspólnie zdecydowaliśmy, że miasto będzie dla nas idealne. Przyszedł czas na to, aby zarezerwować niedrogie miejsca do spania. Jeśli chodzi o kwatery Powidz miał wiele do zaoferowania. W sieci znalazłam fajne i niedrogie pokoje, które od razu zabukowałam. Pogoda dopisywała, dlatego gdy przyjechaliśmy na miejsce byliśmy w świetnych nastrojach. Właścicielami obiektu, w którym się zatrzymaliśmy było małżeństwo, które oferowało pokoje do wynajęcia. Po załatwieniu wszelkich formalności, umówiliśmy się z miłymi ludźmi na obiad za parę godzin i udałam się do swojego pokoju. W moim pokoju znajdowało się wygodne, jednoosobowe łóżko z niezwykle ładnie pachnącą narzutą. W szafie znalazłam zapas świeżych ręczników oraz żelazko, co było dodatkowym atutem. Ponadto, w moim pomieszczeniu znajdował się telewizor oraz ładny stolik z krzesłami. Z okien rozpościerał się malowniczy widok na park krajobrazowy. W łazience zamontowano prysznic, a w szafce pod zlewem znalazłam zapas akcesoriów higienicznych. Wszystkie pomieszczenia były schludne, czyste, a przede wszystkim bardzo wygodne. Wakacyjny czas spędziliśmy w komfortowych warunkach, gdzie cieszyliśmy się swoim towarzystwem i cudowną, letnią pogodą.

Uwielbiam spędzać wakacje na łonie natury. W tym roku udało nam się wyjechać do wyjątkowego miejsca, które już od pierwszego dnia przywitało nas piękną pogodą. Zatrzymaliśmy się w bardzo fajnym ośrodku, w którym przemili właściciele serwowali nam przepyszne jedzenie i dbali o nasz komfort.