Kupno lodówki dwudrzwiowej dla wielodzietnej rodziny

Co roku w mojej firmie była organizowana zbiórka dla jakiejś potrzebującej rodziny. Organizowana była zbiórka pieniędzy, za które kupowano niezbędne rzeczy. Ja zawsze dawałam pieniądze na ten cel, jednak w tym roku zdecydowałam jednak postąpić inaczej.

Podarowanie lodówki dwudrzwiowej w prezencie 

lodówka dwudrzwiowaDoszłam do wniosku, że sama kupię jakiś prezent dla wybranej rodziny. Była to wielodzietna rodzina, która miała mnóstwo potrzeb. Jedną z nich była lodówka dwudrzwiowa, którą właśnie zamierzałam podarować tej rodzinie w prezencie. Naturalnie zamierzałam kupić nową lodówkę i w tym celu pojechałam do jednego z największych sklepów w mieście. Nie zależało mi na tym, żeby ta lodówka była tania. Najważniejsze było, żeby była energooszczędna i pojemna. W sklepie był spory wybór i właśnie najwięcej było dwudrzwiowych lodówek różnej wielkości. Zdecydowałam się na sprawdzoną markę, bo sama miałam z tej firmy lodówkę i byłam nią zachwycona. Działała niezawodnie i nie zużywała dużo energii. Wybrałam lodówkę w białym kolorze i poprosiłam o jej dostarczenie na adres rodziny, której zdecydowałam się pomóc. Pojechałam też pod ten adres, ale po drodze zrobiłam duże zakupy, żeby dodatkowo zapełnić nową lodówkę. Matka piątki dzieci była zaskoczona, że kierowca przywiózł jej lodówkę i nie wiedziała dlaczego. Pojawiłam się po chwili i wszystko wyjaśniłam. Kobieta była mi wdzięczna za tak ogromny prezent. Lodówka była jej potrzeba a ja cieszyłam się, że zrobiłam dobry uczynek.

Zdecydowałam się każdego roku pomagać jakiejś rodzinie i kupić jeden duży prezent. Zawsze będę wybierała to, co będzie najbardziej potrzebne. Oczywiście wsparłam również schronisko dla zwierząt, gdzie podarowałam sto kilogramów suchej karmy dla psów. Czułam się z tym wspaniale.