Kubki niekapki dobrego producenta doskonałe dla niemowląt

 

Rodzice starszych niemowląt, które sięgają po pokarmy stałe, powinni zaopatrzyć się w odpowiedni kubek. Dzięki niemu dziecko nauczy się samodzielnie pić. Doskonałym pomysłem są kubki niekapki, z których po przechyleniu nie wylewa się znajdujący się w nich płyn. W sklepach znaleźć można różne modele tego typu produktów, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród młodych rodziców.

Zalety kubków niekapków dobrego producenta

kubek niekapek canpolProducenci oferują wzory, które posiadają miękkie i twarde ustniki. Dzięki temu każdy rodzic może wybrać to, co najlepsze dla jego pociechy. Bardzo pomocny jest kubek niekapek lovi, który zaprojektowany jest sposób uniemożliwiający wyciek płynu. To doskonała propozycja dla najmłodszych, które uczą się samodzielnie pić. Wyposażony jest w gumowe uchwyty, dzięki czemu maluch nie ma problemu z utrzymaniem kubka. Z kolei antypoślizgowy spod skutecznie zapobiega przesuwaniu po powierzchni. Można w nim podawać zarówno ciepłe, jak i zimne napoje. Świetnie sprawdzi się do soków, herbat, a także wody. Jest łatwy do utrzymania w czystości. Producent oferuje wysokiej jakości wyroby, które wykonane są z bezpiecznych i trwałych materiałów. Dostępne są w różnych kolorach i wzorach, wyglądają bardzo estetycznie. Rodzice mogą zaopatrzyć się także w bidony ze słomką, które świetnie nadają się przypadku starszych pociech. Wyposażone są w składaną silikonową rurkę. Są bardzo poręczne, wykonane z tworzyw, które nie zawierają bisfenolu a.

Specjalny wyprofilowany kształt sprawia, że żaden maluch nie będzie miał problemu z utrzymaniem go w małych rączkach. Kubki wyposażone w zaworek niekapek ułatwiają naukę picia. Chronią przed rozlewaniem, są wyjątkowo wygodne w użytkowaniu. Wykonane są w sposób bardzo staranny i estetyczny, co sprawia, iż z pewnością przypadną do gustu każdej pociesze.