Gdzie kupić modne oprawki?

 

Przez kilka ostatnich lat nosiłam głównie soczewki, lecz musiałam z nich zrezygnować ze względu na to, że moje oczy zaczynały powoli być podrażnione. Nie chciałam jednak nosić starych okularów i postanowiłam zakupić sobie jakieś modne oprawki, które jednocześnie ładnie podkreślą moją urodę. Nie sądziłam, że w dzisiejszych czasach jest to aż tak proste.

Sklep z modnymi oprawkami

oprawki z nakładką polaryzacyjnąKilka razy w swoim życiu stłukłam okulary dlatego nie chcąc ryzykować kolejnej takiej sytuacji przerzuciłam się na soczewki. Była to dla mnie rewelacyjna alternatywa do momentu w którym nie zaczęłam odczuwać negatywnych skutków ich noszenia. Po paru latach moje oczy zaczęły być bardzo wrażliwe na soczewki i choć zmieniałam firmy zarówno soczewek jak i płynów do nich, to jednak nic to nie zmieniało, a ja dla własnego dobra postanowiłam powrócić do okularów. Mieszkam w małym mieście w którym jest jeden sklep optyczny nie posiadający zbyt dużego wyboru względem oprawek, więc zdecydowałam się poszukać ich w internecie. Tam po kilku minutach szukania znalazłam bardzo modne oprawki z nakładką polaryzacyjną i szczerze przyznam, że pierwszy raz spotkałam się z takim rozwiązaniem, które od razu skradło moje serce. Oprawki były grube i plastikowe. Wyglądały na bardzo solidne, a że takie oprawki już od dawna mi się podobają postanowiłam je sobie zakupić. Sklep dodatkowo oferował możliwość wirtualnego przymierzenia okularów, co okazało się ogromnym plusem dzięki któremu mogłam dopasować model oprawek idealnie do siebie bez wychodzenia z domu.

Nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak sprytnym rozwiązaniem, jak nakładka polaryzacyjna. Wraz z oprawkami dostajemy dodatkowe szkiełka, które przyczepiają się na magnesy do naszych oprawek sprawiając, że okulary są jednocześnie i korekcyjne i przeciwsłoneczne. Oprawki z takimi nakładkami nie są droższe od typowych oprawek, a pozwalają nam zaoszczędzić pieniądze, które musielibyśmy wydać na dodatkowe okulary przeciwsłoneczne z korektą.