Elegancka pościel adamaszkowa w ofercie sklepu

Sklep może i nie był duży, ale za to dostępny w nim był towar najwyższej jakości a dla mnie właśnie to stanowiło podstawę. Sklep prowadziłam sama od kilku lat i świetnie sobie radziłam. Miałam grono stałych klientów, ale często też ktoś nowy zaglądał do mojego sklepu. 

Sprzedaż eleganckiej pościeli z adamaszku

elegancka pościel z adamaszkuPewnego dnia odwiedził mnie przedstawiciel handlowy, z którym początkowo nie chciałam rozmawiać. Nalegał jednak, żeby przedstawić mi ofertę i się zgodziłam. Dobrze zrobiłam, bo teraz pewnie bym bardzo tego żałowała. Otóż przedstawiciel miał w ofercie bardzo elegancją pościel, która była dobra gatunkowo. Była to elegancka pościel z adamaszku a ja o niej już słyszałam. Klientki też często o nią pytały. Wiedziałam, że był to niezastąpiony produkt, ale mój obecny dostawca nie posiadał w ofercie takiej adamaszkowej pościeli. Przedstawiciel zostawił mi katalog do przejrzenia, ale ja już wiedziałam, że złożę zamówienie. Miałam pewność, że jak ta pościel pojawi się w ofercie mojego sklepu, to wszyscy klienci będą zachwyceni i na pewno przybędzie mi ich o wiele więcej. Zamówiłam kilkadziesiąt kompletów pościeli adamaszkowej w różne wzory i o różnych wymiarach. Musiałam dać klientom wybór, ponieważ to było podstawą udanej sprzedaży. Kiedy zadzwoniłam w tej sprawie do przedstawiciela handlowego, to nie zdziwił się, że złożyłam zamówienie. Był pewny, że będę chciała tę pościel, bo nigdy nikt nie rezygnował z jej zakupu. Nic dziwnego, gdyż była elegancka i bardzo wygodna.

Klienci od razu docenili nowy produkt z oferty mojego sklepu. Wiedziałam, że tak będzie, bo zamówienie złożyłam bardzo świadomie. Regularnie brałam tę pościel adamaszkową od przedstawiciela handlowego i za każdym razem udawało mi się sprzedać wszystkie komplety.