Dużo fajnych gadżetów od firmy

Na targi pracy pojechałem z ciekawości, bo byłem ciekaw jakie oferty były obecnie dostępne na rynku. Nie zakładałem, że znajdę w taki sposób pracę, ale okazało się inaczej. Zainteresowała mnie oferta firmy telemarketingowej i umówiłem się na spotkanie.

Otrzymanie gadżetów reklamowych od pracodawcy

gadżety reklamowe gdyniaPraca zdecydowanie odpowiadała moim oczekiwaniom, dlatego zdecydowałem się zatrudnić. Przeszedłem odpowiednie szkolenie, na którym dowiedziałem się, że pracodawca rozdaje za dobre wyniki swoim pracownikom fajne gadżety reklamowe Gdynia była miastem, gdzie takich ofert pracy było sporo, ale prezentów nikt nie rozdawał. Tym bardziej cieszyłem się, że zdecydowałem się na pracę w tym konkretnym miejscu. Miałem smykałkę do sprzedaży i od samego początku robiłem dobre wyniki. Kiedy pewnego miesiąca okazało się, że byłem najlepszy, to poza premią dostałem torbę gadżetów reklamowych od szefa. Byłem zachwycony, ponieważ były to bardzo cenne gadżety. Otrzymałem pendrive o dużej pamięci z logo firmy, słuchawki nauszne, notes z długopisem i okulary. Wszystkie gadżety miały logo firmy, w której pracowałem. To był bardzo fajny prezent i cieszyłem się, że go wygrałem. Pracodawca doceniał swoich ludzi, co właśnie udowodnił. Torba gadżetów zmotywowała mnie do jeszcze cięższej pracy. Wiedziałem, że jak będę robił dobre wyniki i wygrywał konkursy, to takich gadżetów reklamowych będę dostawał jeszcze więcej. Jednym z gadżetów, jaki bardzo chciałem mieć, była saszetka.

No i znowu wygrałem konkurs w pracy. Tym razem dostałem gadżet w postaci takiej saszetki i byłem szczęśliwy. Nie lubiłem nosić telefonu czy portfela w kieszeni i saszetkę nosiłem codziennie. Byłem jednym z najlepszych sprzedawców w firmie i po roku awansowałem na koordynatora zespołu.