Do czego służą duże plomby gwarancyjne?

 

Plomby gwarancyjne pełnią swoje zadanie jako zabezpieczenia przed zamianą urządzeń w naszym sklepie bądź jako zabezpieczenie przed nie otwieraniem maszyn elektrycznych z konkretnych przyczyn. Za nie wielką kwotę można je dostać zarówno w sklepie stacjonarnym jak i w internetowym. W zamówieniu podaje się takie informacje jak kolor, logo, napis, który ma się na ich znajdować czy nawet mogą zostać personalizowane.

Jakie są rodzaje dużych plomb?

duże plomby gwarancyjneMożna je wykonać na dwa sposoby. Pierwszy z nich to taki, żeby wykonać je z folii srebrnej. Jej zastosowaniem będzie to, gdy nieproszona osoba zerwie duże plomby gwarancyjne, pod spodem zostanie napis. Natomiast drugi sposób jest taki, aby wykonać plombę z białej folii, dzięki czemu przy nawet drobnym jej naruszeniu, zacznie kruszeć. Warto jednak wiedzieć, że im bardziej skomplikowane zamówienia, na przykład kolor, wielkość, inna czcionka, zmienia koszt dużych plomb gwarancyjnych. Duże plomby gwarancyjne raczej będą miały zastosowanie w przemyśle przemysłowym czy w firmach serwisowych, które zajmują się naprawą sprzętu AGD. Jak należy zakładać duże plomby? Przede wszystkim powierzchnia, na którą chcemy nakleić plomby gwarancyjne, musi zostać wyczyszczona zarówno z kurzu, klei czy innych substancji. Co do konkretnych wytycznych, jeśli chodzi o przyklejenie, odsyłam was do przeczytania instrukcji, ponieważ w zależności od kleju znajdującego się na dużych plombach gwarancyjnych, będzie inne postępowanie.

Dzięki wielkości dużych plomb nie jesteśmy w stanie ich przeoczyć, dlatego mają idealne zastosowanie w firmach, które stosują je nie tylko jako zabezpieczenie przed osobami postronnymi, ale także mogą mieć na celu ostrzeżenie pracowników. Myślę, że warto w nie zainwestować między innymi ze względu na bezpieczeństwo.